اطلاعیه ثبت نام کاندیدای انتخابات کادر مدیریتی و شورای مرکزی

توجه: اطلاعیه ثبت نام برای انتخابات مدیریتی جدید انجمن

با افتخار به اطلاع اعضای محترم این موسسه می رساند انجمن نجوم اردبیل(کاوشگران کیهان بیکران آسمان سبلان دارای مجوز فعالیت از وزارت ورزش و جوانان) در آستانه ۱۱سالگی خود قصد دارد انتخابات دور چهارم شورای مرکزی و بازرسی خود را از میان اعضای انجمن در ماه جاری برگزار نماید فلذا از عموم علاقه مندان و اعضای محترم که دوست دارند در یک فعالیت علمی عام المنفعه و داوطلبانه جذاب حضور پیدا کنند و یار و همراه ما در پیشبرد اهداف علمی این انجمن باشند دعوت می شود تا جهت ثبت نام  برای شرکت در این انتخابات مشخصات خود(نام و نام خانوادگی و تلفن همراه) را به  ایمیل info@sabalansky.com ارسال نمایند.

◄اطلاعات بیشتر در جلسات حضوری خدمت کاندیداهای محترم ارایه خواهد شد.

جهان از آن ماست تا کاوشش کنیم!

Picture1

بایگانی شمسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حضور اعضای انجمن نجوم اردبیل در کنفرانس بین المللی موزه‌ها در دانشگاه محقق اردبیلی

دکتر سالار عباسوند و صداقت به نمایندگی از انجمن نجوم آسمان سبلان اردبیل در اولین کنفرانس بین‌المللی موزه‌ها که در پنجم اردیبهشت ۱۴۰۳ در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید
ادامه مطلب

دانش آموزان مدرسه راهیان صادق اردبیل به همراه دبیران از دفتر انجمن نجوم اردبیل (آسمان سبلان) بازدید کردند

این برنامه با سخنرانی مختصر در مورد معرفی انجمن نجوم اردبیل، تاریخچه و فعالیتهای ان آغاز شد. در ادامه برنامه آقای سالار عباسوند و آقای علی اردیبهشتی به سوالات نجومی دانش آموزان پاسخ دادند. در انتهای برنامه با استفاده از فیلتر متصل به تلسکوپ، رصد لکه های خورشیدی انجام شد.
ادامه مطلب

اولین جلسه دورهمی نجومی در تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ روز پنجشنبه در دفتر انجمن نجوم اردبیل برگزار گردید

دراین دورهمی به بررسی موضوعات مختلف و آزاد در رابطه با مسائل نجومی همانند فواصل نوری و نجومی، نحوه اندازه گیری فواصل کیهانی پرداخته شد و نیز موضوعات مختلفی درباره خورشید و ماه مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب