دیدار سمن ها با مدیر کل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان

fghfghfghدر این جلسه تعدادی از دبیران سمن های فعال در حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان اردبیل دیداری را با آقای رضا حجتی مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان در وزارت ورزش و جوانان داشتند. …

این جلسه با حضور آقای بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل و آقای احمد حاجی محمدی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل اردبیل قوت یافت. در ادامه دبیران حاضر مسائل و مشکلات خود را در حوزه سمن های با آقای حجتی در میان گذاشته و با انتقادات و پیشنهادات خود ضرورت توجه هر چه بیشتر به فعالیت های تشکلی در حوزه جوانان را خواستار شدند. در پایان از تمامی بزرگوارانی که بانی برگزاری اولین نشست سمن های جوان با حضور مسئولان استانی و کشوری بودند تقدیر و تشکر می نماییم.

تصاویر برنامه :

sabalansky (1) (Copy) sabalansky (2) (Copy) sabalansky (3) (Copy)

بایگانی شمسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حضور اعضای انجمن نجوم اردبیل در کنفرانس بین المللی موزه‌ها در دانشگاه محقق اردبیلی

دکتر سالار عباسوند و صداقت به نمایندگی از انجمن نجوم آسمان سبلان اردبیل در اولین کنفرانس بین‌المللی موزه‌ها که در پنجم اردیبهشت ۱۴۰۳ در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید
ادامه مطلب

دانش آموزان مدرسه راهیان صادق اردبیل به همراه دبیران از دفتر انجمن نجوم اردبیل (آسمان سبلان) بازدید کردند

این برنامه با سخنرانی مختصر در مورد معرفی انجمن نجوم اردبیل، تاریخچه و فعالیتهای ان آغاز شد. در ادامه برنامه آقای سالار عباسوند و آقای علی اردیبهشتی به سوالات نجومی دانش آموزان پاسخ دادند. در انتهای برنامه با استفاده از فیلتر متصل به تلسکوپ، رصد لکه های خورشیدی انجام شد.
ادامه مطلب

اولین جلسه دورهمی نجومی در تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ روز پنجشنبه در دفتر انجمن نجوم اردبیل برگزار گردید

دراین دورهمی به بررسی موضوعات مختلف و آزاد در رابطه با مسائل نجومی همانند فواصل نوری و نجومی، نحوه اندازه گیری فواصل کیهانی پرداخته شد و نیز موضوعات مختلفی درباره خورشید و ماه مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب