گزارش سی و سومین باشگاه نجوم اردبیل

سی و سومین باشگاه نجوم اردبیل در  ۲۷  تیر سال ۱۳۹۶ از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ در سالن کنفرانس استادیوم رضازاده اردبیل توسط انجمن نجوم اردبیل با همکاری اداره ورزش و جوانان(معاونت جوانان و امور فرهنگی) برگزار گردید.

در این گردهمایی سه مقاله با موضوعات مختلف که در ادامه به آنها اشاره شده است؛ ارایه شد. در ابتدا آقای گاردی، مقاله ای در مورد شهاب سنگ ها  ارائه دادند که مورد توجه حضار قرار گرفت. سپس مقاله ای از تاریخ علم، توسط آقای  عبداللهی ارائه شد ودر ادامه آقای  علی آقا دده زاده به ارائه مقاله ای با موضوع آلودگی  نوری پرداختند که بسیار جذاب واقع شد

پس از استراحتی کوتاه سوالات مسابقه باشگاه پخش شده و به ارایه آخرین اخبار و رویداد‌های نجومی‌ و علمی‌ پرداختند و بعد از آن به قید قرعه از کسانی که به سو الات پاسخ صحیح داده بودند، با اهدای جایزه تجلیل شد و پایان بخش برنامه این باشگاه، بحث آزاد علمی‌با موضوع گرانش بود که توسط آقای عباسوند مدیریت شد.

جای دارد از تمامی‌ دوستانی که در اجرای این برنامه یار و همراه کادر اجرایی باشگاه نجوم اردبیل بودند به ویژه کادر محترم اداره ورزش و جوانان اردبیل، تقدیر و تشکر نماییم.
پاینده و آسمانی باشید.

بایگانی شمسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *