گزارش سی و چهارمین باشگاه نجوم اردبیل

سی و چهارمین باشگاه نجوم اردبیل در ۹شهریور ماه سال ۱۳۹۶  از ساعت ۱۷ تا  ۲۰ در سالن کنفرانس استادیوم رضازاده اردبیل توسط انجمن نجوم اردبیل با همکاری اداره ورزش و جوانان(معاونت جوانان و امور فرهنیگی) برگزار گردید.

در  این گردهمایی سه مقاله با موضوعات مختلف که در ادامه به آنها اشاره شده است؛ ارایه شد. در ابتدا آقای شاهین پر، مقاله ای در مورد سفر آپولو ۱۱ به ماه و نقد آن ارائه دادند که مورد توجه حضار قرار گرفت. سپس  مقاله ای از تاریخ علم در مورد سرنوشت زندگی ویلیام هرشل، یکی از دانشمندان علم نجوم، توسط آقای علی گاردی ارائه شد ودر ادامه خانم سارا مرادی به ارائه مقاله ای با موضوع سیاهچاله ها پرداختند.

پس از استراحتی کوتاه سوالات مسابقه باشگاه پخش شده و آقای عبدالرحیمی ‌به ارایه آخرین اخبار و رویداد‌های نجومی‌ و علمی‌ پرداختند و بعد از آن به قید قرعه از کسانی که به سوالات پاسخ صحیح داده بودند، با اهدای جایزه تجلیل شد و پایان بخش برنامه این باشگاه، بحث آزاد علمی با موضوع گرانش بود که توسط آقای عباسوند مدیریت شد.

جای دارد از تمامی‌ دوستانی که در اجرای این برنامه یار و همراه کادر اجرایی باشگاه نجوم اردبیل بودند به ویژه کادر محترم اداره ورزش و جوانان اردبیل، تقدیر و تشکر نماییم.
پاینده و آسمانی باشید.

?[tooltip text=”sabalansky@” gravity=”nw”]کانال تلگرامی انجمن نجوم اردبیل[/tooltip]

عکس از : اعضای محترم کارگروه عکاسی انجمن و آقای کیوان قلی زاده

[QR size=”100×100″ link=”yes”]http://sabalansky.ir[/QR]

بایگانی شمسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *