گزارش نمایشگاه به سوی ظهور

sabalanskyنمایشگاه به سوی ظهور در ماه شعبان به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و ترویج فرهنگ مهدویت توسط بنیاد امام مهدی موعود و با همکاری انجمن ستاره شناسان کیهان بیکران و معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و کمک  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز جمعه و سپاه پاسداران و نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی  اردبیل و سازمان تبلیغات اسلامی و هیأت رزمندگان اسلام از تاریخ ۲۵ الی ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۳ در مصلای اردبیل با بیش از ۳۰ غرفه مختلف و برگزاری کارگاه های متعدد مهدی شناسی  و بخش های مختلف هنری  برگزار گردید .

تصاویر برنامه:

IMG_2517 (Copy) IMG_2522 (Copy) IMG_2524 (Copy) IMG_2528 (Copy) IMG_2534 (Copy)

 لینک های خبری مرتبط:

بایگانی شمسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حضور اعضای انجمن نجوم اردبیل در کنفرانس بین المللی موزه‌ها در دانشگاه محقق اردبیلی

دکتر سالار عباسوند و صداقت به نمایندگی از انجمن نجوم آسمان سبلان اردبیل در اولین کنفرانس بین‌المللی موزه‌ها که در پنجم اردیبهشت ۱۴۰۳ در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید
ادامه مطلب

دانش آموزان مدرسه راهیان صادق اردبیل به همراه دبیران از دفتر انجمن نجوم اردبیل (آسمان سبلان) بازدید کردند

این برنامه با سخنرانی مختصر در مورد معرفی انجمن نجوم اردبیل، تاریخچه و فعالیتهای ان آغاز شد. در ادامه برنامه آقای سالار عباسوند و آقای علی اردیبهشتی به سوالات نجومی دانش آموزان پاسخ دادند. در انتهای برنامه با استفاده از فیلتر متصل به تلسکوپ، رصد لکه های خورشیدی انجام شد.
ادامه مطلب

اولین جلسه دورهمی نجومی در تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ روز پنجشنبه در دفتر انجمن نجوم اردبیل برگزار گردید

دراین دورهمی به بررسی موضوعات مختلف و آزاد در رابطه با مسائل نجومی همانند فواصل نوری و نجومی، نحوه اندازه گیری فواصل کیهانی پرداخته شد و نیز موضوعات مختلفی درباره خورشید و ماه مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب